Ramka na zdjęcia z imieniem dziecka – pomysł nie tylko na prezent

Ramki na zdjęcia w pokoju z dziewczyną

Ramki na zdjęcie z imieniem dziecka oczywiście będą świetnym prezentem na urodziny, komunię czy chrzest. Taka ramka będzie świetnie pasować do pokoju dziecka i z pewnością przyciągnie oko gości, tworząc w pokoju piękną dekorację. Przy wyborze takiej ramki należy zadbać o jej wykonanie, ramki wykonane z drewna są wybierane najczęściej i nie ma co ukrywać ich jakość, również stoi na najwyższym poziomie. Kupując dziecku ramkę na prezent urodzinowy, warto ją jednak skomplementować z inną ciekawą rzeczą, świetnie sprawdzi się tutaj skarbonka również wykonana z drewna. Jednak czy ramka na zdjęcie z imieniem dziecka nadaje się tylko na prezent?

Zastosowanie ramek na zdjęcie z imieniem dziecka

Ramki dostępne w sklepie Prowansalska Manufaktura mają wiele zastosowań oprócz tego, że można je dać dziecku na prezent, to można z nich stworzyć swoją własną pamiątkę. Jeśli jest się rodzicem to kupno takiej ramki z imieniem dziecka i włożeniem do niej jego zdjęcia sprawi, że będzie to świetną dekoracją w sypialni lub salonie przypominającej każdego dnia o swojej pociesze. Bardzo często spotyka się u rodziców kolekcjonowanie takich ramek, każde dziecko ma swoją własną ramkę z imieniem i stoi na wyznaczonym miejscu, dzięki temu można będzie przypomnieć sobie jak wyglądało dziecko jeszcze kilka lat temu i jak szybko się zmieniło, takie ramki ze zdjęciem z imieniem dziecka mogą być obiektem wspomnień i westchnień dla rodzica, więc naprawdę warto mieć je na swojej półce.

W jaki sposób są wykonane tego typu ramki?

Ramki na zdjęcie z imieniem dziecka są wykonane oczywiście z drewna, ale dodatkowo najlepsze sklepy malują je ekologicznymi atestowanymi farbami, jest to robione po to, aby dbać o bezpieczeństwo dzieci, dzięki temu dziecko już od najmłodszych lat może bez obaw przestawiać swoją ramkę. Warto wiedzieć, że farby bez atestów mogą zawierać złe substancje, które mogą wpłynąć na delikatną skórę szczególnie na wczesnym etapie życia dziecka.

Dodaj komentarz

Polecane strony

Najnowsze wpisy